HÖK Mühendislik  2016 yılında, özverili, güvenilir ve yüksek kalitede sistemler tasarlamak, geliştirmek ve üretmek için kurulmuştur. Firmamızın ISO 9001 kalite güvence sistemi ve tesis güvenlik belgesi bulunmaktadır. Firmamız 5 kişilik deneyimli kadrosuyla Büsan Sanayisindeki Atölyesi ve Merkez Ofisi ile faaliyet göstermektedir. Firmamız iki ayrı grupta çalışma yapmaktadır;

Mühendislik & Danışmanlık Hizmetleri  ve Elektronik Ağırlık Kontrol Sistemleri

Firmamız, 2016 yılında mühendislik hizmeti vermek ve kendi tasarımı mühendislik ürünlerini üretmek amacıyla kurulmuştur. Ar-Ge alanında faliyet gösteren firmalar için mühendislik hizmeti ve ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Konusunda tecrübeli mühendis kadrosu analizler, simülasyonlar ve test-ölçüm çalışmaları ile ürün geliştirme süreçlerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ
Ağırlık Kontrol Sistemleri Ve Mühendislik Çözümleriyle sektörünün en güvenilir firması olarak, güvenli
mühendislik çalışmalarıyla, müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak.

VİZYONUMUZ
Dünya’da takip edilen ve ilkleri başaran bir firma olarak gelecek nesillere örnek olacak bir marka bırakmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlı ürünleri ve hizmeti sunmayı görev edinmiş firmamız, güvenilir, dünyadaki gelişmeleri takip eden ve bu bilgileri müşterileri ile paylaşan, konusunda uzmanlaşmış ekibi ile Ar-Ge ve inovasyon alanında Türk sanayinin sürdürülebilir rekabetçiliğe ulaşmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 

 

© 2017 HOK Mühendislik
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.